Cctv m-1

Vaizdo stebėjimo sistemos (CCTV)

Vystantis technologijoms, šiuolaikinės vaizdo stebėjimo sistemos gali atlikti nemažą dalį rutininių darbų, kuriuos iki šiol turėjo atlikinėti žmonės; gali  surinkti daug nepaneigiamų faktų,  kurių įvertinimas padeda daugelyje situacijų.
 
Vaizdo stebėjimo sistemos atlieka tris pagrindines funkcijas:
 
Saugumas

Nepriklausomai nuo jūsų organizacijos dydžio ar veiklos rūšies viena iš pagrindinių užduočių -  Jūsų darbuotojų, klientų ir turto saugumas. Daugeliu atvejų vaizdo stebėjimo sistema gali pagelbėti vertinti situaciją, valdyti grėsmes ir priimti teisingus sprendimus.

Prevencija

Nuostoliai įmonėse kiekvieną dieną siekia milijonus. Pagrindiniai nuostolių šaltiniai du – nesąžiningi Jūsų darbuotojai ir įsibrovėliai. Vien vaizdo sistemos įrengimas - puiki prevencijos priemonė, kuri ne tik padeda išvengti tiesioginių vagysčių, bet ir drausmina personalą, o tuo pačiu  didina ir darbo našumą.

Marketingas

„Protingos“ vaizdo stebėjimo sistemos gali suteikti daug vertingos informacijos marketingui. Juk žymiai daugiau gali parduoti, kai žinai:

kiek ir kokių žmonių ateina į parduotuvę ( šiuolaikinės lankytojų skaičiavimo sistemos paremtos vaizdo analize);

kokios reklamos ar akcijos paskatina užsukti į prekybos vietą ( pakeitus reklamą iš karto matomi statistiniai lankomumo pokyčiai);

į kurias lentynas krypsta potencialių pirkėjų žvilgsniai ( kameros automatiškai fiksuoją lankytojų laiką, praleistą tam tikroje parduotuvės vietoje);

Kai matai, kad eilė prie kasos per ilga ( vaizdo sistema seka eilės ilgį ir viršijus tam tikrą žmonių skaičių signalizuoja apie tai).

  
Ateina laikas, kai beveik kiekviena įmonė įsirengia vienokią ar kitokią vaizdo stebėjimo sistemą. Tam, kad sužinotumėte,  kaip išnaudoti visas technines  galimybes, rekomenduojame kreiptis į specialistus.

Besikreipiantiems  dovanojame valandos konsultaciją.

Konsultacijos metu sužinosite:

 • kuo naudingos  vaizdo stebėjimo sistemos Jūsų verslui;
 • kokių vaizdo stebėjimo technologijų panaudojimas būtų optimalus Jums;
 • per kiek laiko ir kaip įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros;
 • kiek kainuoja šiuolaikinės vaizdo stebėjimo sistemos.

Rašykite mums.............

 • UAB "ELSISTA"

  Kranto 36, Panevėžys LT-35172
  Įmonės kodas:148370099
  PVM KODAS: LT483700917
  Įmonės registravimo Nr.
  Panevėžio m. Rejestro tarnyba Nr. AB00-63

  Darbo Laikas

  Pirmadienis - Penktadienis: 8:00–17:00

  BUDINTI TARNYBA VISĄ PARĄ
  8 610 39741


  UAB „ELSISTA“

  Kranto 36, Panevėžys LT-35172
  Įk:148370099
  PVM: LT483700917

  BUDINTI TARNYBA VISĄ PARĄ
  8 610 39741