• Kitos organizacijos
 • Kitos organizacijos

  Lietuvoje kaip ir visame pasaulyje gausu įmonių ir organizacijų, susiduriančių su saugumo problemomis. Jei jūs vadovaujate įstaigai ar esate asmuo, kuris atsakingas už saugumą, tada  su tokiomis problemomis susiduriate kasdien.  Nemažą dalį jų padeda išspręsti šiuolaikinės elektroninės sistemos.  Apsauga nuo gaisro

  Kiekviena organizacija privalo susitvarkyti savo patalpas taip, kad jos atitiktų tam tikrus priešgaisrinės saugos reikalavimus. Reikalinga gaisro signalizacija, pranešimo apie gaisrą sistema (priklausomai nuo patalpų dydžio ir žmonių, galinčių būti jose vienu metu, skaičiaus).  Daugumoje patalpų privalu įrengti dūmų šalinimo sistemas. Šios sistemos turi būti suprojektuotos ir įrengtos pagal galiojančias normas ir taisykles. Tokias sistemas  reikia periodiškai tikrinti.  

  Apsauga nuo vagysčių ir plėšimo

  Jūsų patalpose nemažai  turto, kuris gali suvilioti ilgapirščius. Jums reikia apsaugos signalizacijos, kuri saugos turtą tada, kai darbuotojų nebus darbo vietoje. Tačiau kai darbuotojai dirba, reikia pasiruošti netikėtumams – įsirengti pavojaus signalizaciją, kad bet kuriuo metu galėtumėt išsikviesti saugos tarnybos greitojo reagavimo ekipažą.

  Praėjimo kontrolė

  Daug kabinetų, daug darbuotojų,  nemažai lankytojų. Kaip sužiūrėti, kad koks nors nepageidaujamas asmuo neprasmuktų ten, kur jis neturėtų būti,  pavyzdžiui į tarnybines patalpas. Čia ir vėl reikėtų tas pareigas „paskirti“ elektroninei praėjimo kontrolės sistemai. Jos „užduotis“ - įleisti į patalpas tik tuos asmenis, kurie turi tam tikrą kortelę ar kitaip identifikuojami.  Dabartinės techninės galimybės labai plačios ir leidžia išspręsti  didžiąją dalį iškylančių problemų. Mes turime nemažą patirtį šioje srityje, todėl rekomenduojame susisiekti su mumis.

  Vaizdo stebėjimo sistemos

  Jūsų patalpose yra budėtojas. Sutikite, kad ir kaip jis stengtųsi, bet be papildomų priemonių nesugebės sužiūrėti to,  kas vyksta koridoriuose, laiptinėse, kieme. Čia gali padėti profesionaliai įrengta vaizdo stebėjimo sistema. Budėtojas savo ekrane gali matyti ne vienos, bet daugelio kamerų vaizdus. Gali stebėti vienu metu ir visus įėjimus į pastatą, visų aukštų laiptų aikšteles, tam tikras „įdomias“ zonas. Be to, kamerų vaizdai įrašomi ir įvykus kokiam nors įvykiui labai nesunku nustatyti kaltininką. O reikalui esant ir išsireikalauti kompensacijos už padarytą žalą.

  Specifinės sistemos

  Yra nemažai sistemų, skirtų atlikti specifines funkcijas tam tikrose organizacijose, pavyzdžiui: medicininio personalo iškvietimo sistema, skirta ligoninėms; knygų apsaugos sistemos bibliotekose; praėjimo ir skaičiavimo sistemos, pritaikytos mokykloms.

  Tad jei  turite rūpinatės saugumu – kreipkitės, mes turime patirties ir galime jums padėti.

 • UAB "ELSISTA"

  Kranto 36, Panevėžys LT-35172
  Įmonės kodas:148370099
  PVM KODAS: LT483700917
  Įmonės registravimo Nr.
  Panevėžio m. Rejestro tarnyba Nr. AB00-63

  Darbo Laikas

  Pirmadienis - Penktadienis: 8:00–17:00

  BUDINTI TARNYBA VISĄ PARĄ
  8 610 39741


  UAB „ELSISTA“

  Kranto 36, Panevėžys LT-35172
  Įk:148370099
  PVM: LT483700917

  BUDINTI TARNYBA VISĄ PARĄ
  8 610 39741