KĄ DAROME

Projektuojame, instaliuojame ir aptarnaujame

Apsaugos sistemas:
    
Įsilaužimo signalizacija.

Atsižvelgdami į kliento poreikius, saugomų objektų svarbą, projektuojame ir įrengiame įvairios paskirties bei įvairaus sudėtingumo objektų elektronines įsilaužimo signalizacijos sistemas, įspėjančias apie nesankcionuotą asmenų patekimą į saugomas patalpas ar teritoriją.
Dažniausiai pakanka tradicinės apsaugos sistemos su klasikiniais magnetiniais, infraraudonųjų spindulių ar stiklo dūžio jutikliais.

Plačiau...
Priešgaisrinė patalpų apsauga


Gaisro signalizacija.

Gaisrinės signalizacijos sistemą sudaro šilumos bei optiniai dūmų detektoriai, rankiniai gaisro pavojaus mygtukai, garsinės sirenos ir blykstės. O tai pat įėjimų/išėjimų moduliai bei gesinimo sistemos valdymo įranga, leidžianti be pagrindinės sistemos funkcijos – registruoti ir paskelbti gaisro pavojaus signalą –  įrengti pastatų ventiliacijos, priešgaisrinių durų ir kitos pastato automatikos valdymą gaisro atveju.

Plačiau...


Praėjimo kontrolės sistemos

Praėjimo kontrolės sistemos skirtos valdyti asmenų (darbuotojų, lankytojų) patekimą į įmonės teritoriją, jų judėjimą teritorijos viduje ir kaupti praėjimo įvykių duomenis sistemos duomenų bazėje. Sistemose naudojamos asmens identifikavimo priemonės – plastikinės kortelės, kurios tuo pačiu yra ir darbuotojo pažymėjimas, naudojamas įėjimo kontrolei ir darbo laiko apskaitai.

Plačiau...Vaizdo stebėjimo sistemas

Vaizdo stebėjimo sistemos – tai vienas iš pagrindinių ir efektyviausių apsaugos techninėmis priemonėmis variantų. Jos turi labai platų įvairiausių galimybių spektrą:

nepertraukiama saugomos teritorijos kontrolė visą parą, judesio detekcija kontroliuojamose zonose, įvykių archyvas, automatinis atpažinimas ir sulyginimas su etalonu. Šiais laikais vaizdo stebėjimo sistema tampa šiuolaikinio būsto neatsiejama dalimi, kuri užtikrina gyventojų saugumą ir komfortą. Komerciniuose objektuose vaizdo sistemų populiarumą nulėmė ne tik galimybė matyti vaizdą, bet ir jį analizuoti naudojant specialius algoritmus.

Plačiau...

 • UAB "ELSISTA"

  Kranto 36, Panevėžys LT-35172
  Įmonės kodas:148370099
  PVM KODAS: LT483700917
  Įmonės registravimo Nr.
  Panevėžio m. Rejestro tarnyba Nr. AB00-63

  Darbo Laikas

  Pirmadienis - Penktadienis: 8:00–17:00

  BUDINTI TARNYBA VISĄ PARĄ
  8 610 39741


  UAB „ELSISTA“

  Kranto 36, Panevėžys LT-35172
  Įk:148370099
  PVM: LT483700917

  BUDINTI TARNYBA VISĄ PARĄ
  8 610 39741